• YARIM ALTIN
  1.710,00
  % 0,06
 • AMERIKAN DOLARI
  9,2217
  % 0,07
 • € EURO
  10,7660
  % 0,10
 • £ POUND
  12,7718
  % 0,10
 • ¥ YUAN
  1,4418
  % -0,03
 • РУБ RUBLE
  0,1303
  % 0,13
 • BITCOIN/TL
  610943,479
  % 2,33
 • BIST 100
  1.432,80
  % 0,21

Putin Coin nedir? Çıkarılma amacı nedir?

Putin Coin nedir? Çıkarılma amacı nedir?

Kripto para piyasası son yıllarda oldukça hareketlenmiş olup gün geçtikçe yeni alt coinler eklenmektedir. Her alanda olduğu gibi eğlenme amacıyla bazı kullanıcılar bu alt coin listesine her geçen gün yenisini daha eklemektedir. Eğlence, saygı gösterme ve belirli kitleye hitap etme gibi amaçlarla ortaya çıkan Putin Coin hakkında detaylara ulaşmak için yazımızı okumaya devam edin.

Piyasadaki arzı güncel olarak 1.19B olan PUT’un anlık fiyatı 0.0034… TL’dir. Bu rakam siz bu yazıyı okuduğunuz zaman farklılık göstereceğinden dolayı kripto para fiyat ve grafik adı altında hizmet veren web sitelerinden kontrol edebilirsiniz. Bu kripto parayı genel olarak değerlendirdiğimiz zaman diğer alt coinlerin yükseliş trendine ayak uydurarak milyonlarca insanın ilgisini çekmiştir.

Putin Coin çıkarılma amacı nedir?

Putin Coin, Rusya halkının ülke yöneticisi olan Putin’ e bağlılığını göstermek amacıyla çıkartılmıştır. Bu amacın yanı sıra eğlenme gibi nedenlerde yer almaktadır. Özellikle son zamanlarda Bitcoin’in yanı sıra alt coinlerin popülerleştiğini görmekteyiz. Bu popüleritenin ardında balina olarak tabir edilen büyük yatırımcıların al – sat emirleri ve sosyal medya da yaptığı açıklamalar gibi birçok neden yer almaktadır.

Rusya’da yer alan birçok iş adamının Putin Coin ile işlem yapmak istediğini ve bu konu hakkında çalışmalar yaptığını açıklamaktadır. Putin ise bunun birçok alanda katkı sağlayacağını belirtmiş ancak merkez bankası açısından zararı olacağını açıklamıştır.

Putin Coin nasıl satın alırım?

İnternet ağında binlerce kripto para alım satım yapacağınız platform bulunmaktadır. Google arama motorundan bu sitelere ulaşabilir ve dilediğiniz piyasadan Putin Coin satın alabilirsiniz.

NOT: Bu yazımız herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yalnızca bilgi amaçlı oluşturulmuş bir içeriktir.

jokerbet

tempobet