• YARIM ALTIN
  1.709,00
  % 0,06
 • AMERIKAN DOLARI
  9,2189
  % 0,03
 • € EURO
  10,7615
  % 0,08
 • £ POUND
  12,7697
  % 0,10
 • ¥ YUAN
  1,4418
  % -0,03
 • РУБ RUBLE
  0,1302
  % 0,07
 • BITCOIN/TL
  611041,275
  % 2,83
 • BIST 100
  1.432,80
  % 0,21

Yazarlık Sözleşmesi

Finanslog, bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecradır.

Finanslog yazarlığı; bütünleşik pazarlamanın kapsamına giren 100+ fazla konu, kavram, uzmanlık ve/veya süreç ile ilgili yazı / makale / haber odaklı içerik üretimini kapsamaktadır. Hangi kategorilerde içerik üreteceğinizi öğrenmek için kategoriler sayfasını ziyaret edin.

Süreli Yazar

Dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip bütünleşik pazarlamaya dair tüm detayların yer aldığı Finanslog’da “SÜRELİ YAZAR” olarak yer almak için Finanslog’da ayda minimum 1 içerik (makale, yazı dizisi, haber, görüş vs.) yayınlatmış olmak gerekmektedir. Süreli Yazar statüsündeki yazarlar üst üste 3 ay içerik göndermediği takdirde bu kategoriden kaldırılacaktır. Süreli Yazar olarak Finanslog’da yer alan yazarlar, 10 içerikten sonra Finanslog Etkinlik sahnesinde konuşmacı olma hakkına sahiptir.

Junior Yazar

Türkiye’nin en popüler bütünleşik pazarlama mecrası Finanslog’da “Junior Yazar” olarak yer almak için önlisans, lisans veya yüksek lisans düzeyinde üniversite öğrencisi olmak gerekmektedir. Bu statüdeki kişiler “Junior Yazar” olarak yazarlık başvurusu yapabilmektedir. Junior Yazar olan kişiler Finanslog’un editörleri tarafından belirlenen konu başlıkları çerçevesinde içerik üretmektedirler.

Konuk Yazar

Akademik ve/veya sektörel olarak belli bir kariyere sahip, uzmanlık alan(lar)ına yönelik yetkinliği kanıtlanmış, hem bilgi hem de tecrübe anlamında belli bir alt yapıya sahip ve çalıştığı sektörde ya da uzman olduğu alanda referans kabul edilen kişiler “Konuk Yazar” statüsünde yer almaktadır. Üst düzey yöneticiler, departman yöneticileri, kamu yöneticileri, Doç./Prof. statüsünde akademisyenler ve uzmanlar bu kategoride yer almaktadır. Konuk Yazar olarak Finanslog’da yer alan kişiler ana uzmanlıkları çerçevesinde dönemsel olarak içerik üretebilmektedirler.

Editör

Finanslog, bütünleşik pazarlamaya dair tüm konu ve kategorilerde içeriklerin yer aldığı Türkiye’nin en popüler bütünleşik pazarlama mecrasıdır. 100+ kategoride düzenli içerik üretilen yeni nesil bir mecra olan Finanslog’da “Editör” statüsünde yer alan kişiler haftalık minimum 1 içeriğin editöryal sürecini yönetme sorumluluğu alırlar.

Dipnot

Türkiye’nin en popüler bütünleşik pazarlama mecrası Finanslog’da “Süreli Yazar” veya “Jr. Yazar” olmak için başvuru yapan kişiler, ayda minimum 1 içerik (makale, yazı, yazı dizisi, haber vs.) hazırlama sorumluluğunu kabul etmişlerdir.

Finanslog’da 10 içeriği yayınlananlar “Yazarlar“ listesine fotoğrafı, çalıştığı kuruma ait bilgi ve uzmanlığı / pozisyonu ile eklenmektedir. Yazı gönderme periyotuna uymayanlar ve bunu 3 ay süreyle ihlal edenler “Katılımcı Yazar” olarak konumlandırılmaktadır. Katılımcı Yazar kısmında yer alan yazarların yalnızca adı ve soyadı yer almaktadır.

Şartlar & Detaylar

Finanslog; iş dünyası profesyonelleri, akademisyenler, girişimciler, ceo’lar, departman yöneticileri, uzmanlar, kamu görevlileri, eğitmenler, danışmanlar, öğretim görevlileri, kamu yöneticileri, üniversite öğrencileri, yatırımcılar başta olmak üzere özel bir kitle tarafından takip edilen niş bir mecradır. Dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip Finanslog’da yayınlanan her içerik okuyucular tarafından referans kabul edilmektedir. Bu yüzden yazar olmak için bir takım şartlar bulunmaktadır.

Yazarlık Başvurusu için öncelikle “Yazarlık Başvuru Formu”nu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Daha sonra, 14 gün içerisinde Finanslog’dan konuyla ilgili bir e-posta alacaksınız. Lütfen bu süreçte e-postalarınızı sık sık kontrol edin! Bu e-postadaki yönlendirmeleri uyguladığınızda yazarlık süreciniz başlamış olacak.

Finanslog’da yayınlanmak üzere gönderdiğiniz içeriklerin daha önce herhangi bir matbu veya dijital mecrada (dergi, gazete, blog, internet sitesi, dijital dergi, sosyal medya, mikroblog, internet gazetesi, kurumsal site vs.) yayınlanmamış olması gerekmektedir.

Finanslog’da yayınlanan içeriklerinizi/makalelerinizi daha sonra herhangi bir matbu veya dijital mecrada ilk 30 gün süresince yayınlayamazsınız.

Ayda en az 1 içerik (makale/yazı) göndermeniz gerekmektedir.

Finanslog editörleri, içeriklere anlamı bozmayacak şekilde editöryal düzenleme ve müdahalede (ekleme, çıkarma, düzeltme vs.) bulunur.

Reklam amacı taşıyan içeriklere (tanıtım bülteni vs.) yer verilmemektedir. Bu tür içerikler yayınlatmak için Reklam ve Sponsorluk modellerini inceleyin!

Belli bir kişiyi, grubu, topluluğu, markayı, şirketi, ülkeyi vs. hedef alan, yıkıcı eleştiri, hakaret ve sataşma taşıyan içerikler yayınlanmamaktadır.

Yayınlanan makaleler / içerikler yazarın sorumluluğundadır. Dolayısıyla yazıdan kaynaklı herhangi bir yasal süreç söz konusu olduğunda bu durum yazarı bağlamaktadır. Detaylar için Yazarlık Sözleşmesi‘ni okuyun!

Finanslog’da yayınlanan içerikler yazarın bireysel talebiyle yayından kaldırılmamaktadır. Yazınız yayınlandıktan sonra bu şekilde bir talep içerisinde olmayınız. İçerikler yasal bir sorun ve/veya sorumluluk olmadığı müddetçe yayından kaldırılmaz!

Finanslog’da 15 makalesi yayınlanan yazarlar Finanslog Etkinlik sahnesinde konuşmacı olma hakkına sahip olur. Bu konuda detaylı bilgi için iletişim formunu doldurun.

Gönderilen içerik 14 gün içerisinde yayınlanır. Bu süreçte yayınlanmayan yazılar editöryal açıdan sorunlu, daha önce yayınlanmamış olma kuralını ihlal eden, ağır imla hataları, düzeltilemez anlatım bozuklukları vs. gibi içeriklerdir. Yazının yayınlanmayacağına dair herhangi bir geri dönüş / ileti / bildirim / e-posta gönderimi yapılmamaktadır.

Belli bir kişiyi, grubu, topluluğu, markayı, şirketi, ülkeyi vs. hedef alan, yıkıcı eleştiri, hakaret ve sataşma taşıyan içerikler yayınlanmamaktadır.

jokerbet

tempobet